Nasi partnerzy

 

 

ZDROWIE I DIETA

 

Kazimierz Kłodawski

Z wykształcenia politolog oraz specjalista z zakresu żywienia człowieka i szeroko pojętej promocji zdrowia (studia podyplomowe), z zamiłowania i wewnętrznej potrzeby myśliciel, ekolog i przyrodnik. Od 21 lat jest wegetarianinem i makrobiotykiem, od 19 lat weganinem i miłośnikiem Natury oraz naturalnego porządku świata. W życiu szuka uniwersalnych i głębszych prawd oraz nowych, bardziej sensownych i logicznych - niż to oferuje współczesna stechnicyzowana i odhumanizowana cywilizacja - odpowiedzi na nurtujące człowieka pytania. Jest autorem książek "Rok z makrobiotyką", "Dynia - słońce na talerzu" oraz ponad dwustu artykułów na temat filozofii zdrowia, a także naturalnego odżywiania. Od kilkunastu lat prowadzi Szkołę Żywienia Naturalnego promującą ideę zdrowego, naturalnego i twórczego stylu życia. Druga jego witryna to Życie Bez Chorób.

 

Miesięcznik Szaman

Czasopismo SZAMAN ukazujące się regularnie od sierpnia 1990r. Jako pierwsze w Polsce podjęło tematykę, szeroko rozumianej, medycyny naturalnej. Na jego łamach publikują wybitni specjaliści - lekarze i terapeuci - doświadczeni znawcy problematyki zdrowotnej.

 

MojeAlergie.pl

MojeAlergie.pl

Portal tworzony przez alergików dla alergików – których obecnie w Polsce jest niemal 15 mln. Brakuje ogólnodostępnej rzetelnej, obiektywnej i kompleksowej wiedzy w zakresie profilaktyki, leczenia, diagnozowania alergii – we wszystkich jej rodzajach (od wziewnej, kontaktowej po pokarmową) – poszukiwane przez coraz bardziej świadomych Polaków.

 

EKOLOGIA

 

AdBike.pl

Adbike.pl - mobilna reklama rowerowa. Skuteczna, czysta i tania.